Współpraca

Prowadzisz własną działalność?

Zacznij współpracę z nami już dziś.

Zostań partnerem MEB Energy

Skontaktuj się z nami i rozwijaj swoją działalność.

Inwestycje w zakresie odnawialnych źródeł energii, magazynów energii, e-mobilności oraz automatyki
wymagają kompetencji i umiejętności z wielu różnych dziedzin i profesji.

Meb Energy, jako stale rozwijająca się firma poszukuje partnerów chętnych do podjęcia współpracy
oraz chcących rozszerzyć swoją ofertę.

Zapewniamy dostęp do nowoczesnych komponentów, programów szkoleniowych, pomoc oraz fachowe doradztwo przez cały proces inwestycyjny.

Zapraszamy do współpracy

Szybki rozwój sprawia, że ciągle poszukujemy partnerów.

Firmy instalatorstwa elektrycznego

Większość instalacji OZE jest ściśle związana z produkowaniem energii elektrycznej. Właściwa instalacja każdego z elementów ma wpływ na wydajność całej inwestycji. Dlatego ważnym aspektem jest profesjonalizm firm zajmujących się montażem OZE.

Przemyślane przygotowanie przewodów i rozdzielnic pod instalacje OZE już na etapie wykonywania instalacji elektrycznej pozwoli na zmniejszenie późniejszych nakładów finansowych w przypadku wykonania inwestycji w późniejszym okresie. Pozwoli to także na szybszą i sprawniejszą realizację projektu.

Firmy dekarskie

Najpopularniejszym sposobem montażu instalacji fotowoltaicznej, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w dużych firmach, jest umieszczenie jej na dachu budynku. Właśnie dlatego podczas procesu montażu są wykonywane prace należące typowo do grupy zawodowej, jaką są dekarze.

W przypadku remontu bądź budowy dachu, dobrym rozwiązaniem jest instalacja paneli fotowoltaicznych zintegrowanych z budynkiem. Taki sposób montażu pozwala na zredukowanie ilości potrzebnego materiału, a co za tym idzie spadek kosztów całej inwestycji i szybszy zwrot instalacji.

Architekci i projektanci

W dzisiejszych czasach klienci poszukują nowych, innowacyjnych, a zarazem opłacalnych rozwiązań. Bez wątpienia nowoczesne technologie OZE, magazynowanie energii jak i inteligentne i automatyczne zarządzanie nimi podnosi wartość i atrakcyjność obiektu.

Oferujemy fachowe doradztwo i wsparcie projektowe przy tego typu instalacjach. Warto zaznaczyć, iż projektowanie budynku z uwzględnieniem odpowiednich warunków  pod konkretne OZE prowadzi do maksymalnego wykorzystania potencjału instalacji i znacznie zwiększa opłacalność inwestycji.

Firmy remontowo-budowlane

Nowoczesna i rozwijająca się firma budowlana z łatwością mogłaby rozszerzyć swoje portfolio o usługi związane z inwestycjami w OZE. Ponadto podczas procesu montażu systemów OZE często niezbędne są prace remontowe.

Komfort, jakość życia, oszczędność oraz nowoczesność to hasła, którymi klienci kierują się podczas budowy lub remontu budynku. Instalacja OZE wraz z inteligentnymi systemami zarządzania oraz magazynowania z pewnością podnoszą poziom wszystkich wyżej wymienionych aspektów.

Firmy instalatorstwa c.o. i c.w.u.

Wykorzystanie pomp ciepła to obecnie bardzo popularny a zarazem efektywny sposób ogrzewania oraz klimatyzowania zarówno domów jednorodzinnych jak i większych budynków.

Jedynym kosztem eksploatacji pompy ciepła jest energia elektryczna, której cena z roku na rok wzrasta.

Proponując klientowi dodatkowo instalację fotowoltaiczną, zapewniamy zarówno wysoki stopień wykorzystania wyprodukowanej energii elektrycznej na potrzeby własne, jak i obniżenie kosztów działania pompy ciepła.

Takie współdziałanie systemów powoduje wysoką sprawność gwarantuje szybki zwrot inwestycji oraz zapewnia samowystarczalność energetyczną budynku.

Audytorzy

Audytorzy energetyczni to grupa osób, która powinna posiadać największą wiedzę na temat wpływu efektywności energetycznej na koszty eksploatacji budynku.

Jednym z najlepszych sposobów zapewnienia wysokiego poziomu efektywności energetycznej jest inwestycja w źródła odnawialne wraz z zastosowaniem systemów pozwalających na inteligentne zarządzanie energią.

Istotnym jest, aby audytorzy zwiększali świadomość wśród swoich klientów oraz proponowali nowoczesne rozwiązania OZE.

Skontaktuj się
z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej
lub interesuje Cię współpraca,
zadzwoń lub napisz do nas!

 

Szybkie linki

MEB Technical Sp. z o.o.

kom.: +48 538 377 447

ul. Głogowska 41

tel.: +48 77 555 89 70

45-315 Opole

NIP: 754 304 75 41

fax.: +48 77 555 89 16

Copyright © 2018 by MEB Energy. All rights reserved.