Dla
biznesu

Zobacz nasze rozwiązania

i przekonaj się do zielonej energii.

Pionierzy przełomu energetycznego

Zmiana sektora energetycznego przynosi nowe perspektywy dla przedsiębiorców i samorządów.

 

Jako pionierzy chcemy kształtować rynek energii przyszłości - elastyczność, innowacyjność i przedsiębiorcza dalekowzroczność
to hasła, którymi kierujemy się w MEB Energy podczas realizacji projektów.

 

Dzięki powiązaniom z rynkiem zachodnim jesteśmy w stanie zagwarantować rozwiązania na najwyższym europejskim poziomie.

Firma

Zadbaj o niezależność energetyczną swojej firmy.

Małe firmy charakteryzują się zwiększonym poborem energii wciągu dnia, kiedy uzysk energii z instalacji fotowoltaicznej jest największy.

 

Inteligentne rozwiązania w biurze lub wdrożenie elektrycznych samochodów służbowych zmniejszą koszty związane z prowadzeniem działalności oraz z pewnością zwiększą atrakcyjność i konkurencyjność firmy na rynku pracy.

Rolnictwo

Nowoczesne rozwiązania dla gospodarstwa rolnego.

Panele fotowoltaiczne zintegrowane z budynkiem (BIPV) mogą służyć jako alternatywa dla tradycyjnego zadaszenia m.in. obór.

 

Badania przeprowadzone w Niemczech potwierdzają pozytywny wpływ docierania naturalnego światła, przejawiający się lepszym samopoczuciem zwierząt. Naukowcy zauważyli przykładowo, że krowy są bardziej żywe, lepiej dopasowują się do cyklu dobowego oraz produkują więcej mleka.

Samorządy

Postaw na rozwój OZE w swojej okolicy.

Carporty wraz z stacjami do ładowania samochodów elektrycznych, bikeporty, ławki fotowoltaiczne, przystanki autobusowe PV.

 

To wszystko rozwiązania umożliwiające zagospodarowanie ograniczonej powierzchni w mieście czy wiosce w sposób innowacyjny i designerski, a jednocześnie pozwalające na produkcję energii elektrycznej ze słońca i wniesienie swojego wkładu do ochrony środowiska.

Zakłady produkcyjne

Bądź niezależny i obniż koszty produkcji.

 

Zakłady produkcyjne to najczęściej obiekty, które są wyposażone w wiele urządzeń elektrycznych, które pochłaniają ogromną ilość energii.

 

Instalacja fotowoltaiczna z wykorzystaniem dodatkowego, przemysłowego magazynu energii spowoduje obniżenie kosztów związanych z produkcją i zapewni niezależność energetyczną w czasach, w których wzrost cen energii jest nieunikniony.

Zaufaj nam

W 5 prostych krokach do udanej inwestycji.

1
Konsultacja

Podczas pierwszej konsultacji z naszym specjalistą rozmawiamy na temat lokalizacji inwestycji, typie instalacji oraz wstępnych założeniach i planach projektowych, a także umawiamy termin wizyty lokalnej.

2
Wizyta lokalna

Jeden z naszych inżynierów przyjeżdża w celu dokonania pomiarów oraz uzyskania niezbędnych informacji potrzebnych do wykonania odpowiedniego projektu.

3
Indywidualny projekt

Nasz dział projektowy przygotowuje indywidualny projekt dostosowany do zapotrzebowania oraz preferencji, sugestii klienta i przedstawia ofertę, najczęściej w kilku wariantach.

4
Finansowanie

W razie potrzeby pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na planowaną inwestycję. Wypełniamy niezbędne wnioski oraz prowadzimy proces kontaktu z właściwymi organami.

5
Montaż

Po zaakceptowaniu oferty ustalamy termin montażu. Nasz wykwalifikowany zespół przyjeżdża na miejsce inwestycji i dokonuje montażu zgodnie
z projektem.

 
 
 
 

Szybkie linki

MEB Technical Sp. z o.o.

kom.: +48 538 377 447

ul. Głogowska 41

tel.: +48 77 555 89 70

45-315 Opole

NIP: 754 304 75 41

fax.: +48 77 555 89 16

Copyright © 2018 by MEB Energy. All rights reserved.